Do najpopularniejszych stylów we wnętrzach zalicza się

  • Styl nowoczesny – przestronne mocno oświetlone i proste wnętrza. Meble oraz dodatki są oszczędne w formie. Zamiast zbędnych dekoracji stosuje się funkcjonalne przedmioty. Dominuje także stonowana kolorystyka, biel, czerń i szarości oraz beże. Wyróżniające są także geometryczne formy, linie proste oraz prostopadłe.
  • Styl skandynawski – jest prosty, a jednocześnie ciekawy. Pomimo dużej oszczędności w formie jest bardzo przytulny. Kolorem bazowym jest biel, uzupełniona o stonowane barwy, takie jak czerń, szarości oraz beże. Często wyróżnia się także jeden intensywny kolor, który kontrastuje z pozostałymi. Priorytetem jest komfort oraz wygoda. Dlatego stosuje się miękkie tkaniny, takie jak przytulne koce oraz poduszki.
  • Styl klasyczny – dedykowany osobom, które nie lubią zmian. Wyróżnia się ponadczasowymi rozwiązaniami oraz materiałami najwyższej jakości. Gwarantuje to ich trwałość oraz ekskluzywny charakter. Stonowane kolory, to najczęściej ciepłe brązy oraz beże, przestrzeń jest spójna oraz jednorodna pod względem wykorzystywanych materiałów. Szczególne miejsce zajmują meble drewniane oraz akcesoria w prostych formach.
  • Styl industrialny – łączy w sobie ogromne przestrzenie oraz duże okna. Wnętrze są otwarte, natomiast ich wielkość dodatkowo budują duże przez szklenia. To także dominują stonowane kolory takie jak szarości beże oraz biele. Styl industrialny wyróżnia się także surowymi materiałami, takim jak drewno, beton, szkło oraz metal. Częste są także nietypowe połączenia na przykład różne krzesła przy stole w jadalni.